Blog

 1. Boty do postele patří! Chlapi z nich totiž šílí

  Boty do postele patří! Chlapi z nich totiž šílí

  Odmítáte provozovat sex v kozačkách či lodičkách? Pak možná svého partnera (a vlastně i samu sebe) zbytečně okrádáte o spoustu příjemných zážitků a prožitků. Retifismus (fetišismus na ženské boty) patří mezi nejčastější mužské úchylky – a pokud se nějak zásadně nevymkne z rukou, neexistuje důvod ho vašemu partnerovi zakazovat nebo ho v něm potlačovat. Právě naopak.

  Potkat chlapa „trpícího“ retifismem není žádnou výjimkou – bývá totiž považován za třetí nejčastější sexuální úchylku. Hned po klasickém fetišismu (úchylkou na oblečení) a fetišismem na latex a kůži.

  Číst dále »
 2. Boty z filmy Zlatokopky!

  Hustlers

  Nejen herečky, ale i boty Pleaser zazářily ve filmu!

  Ve filmu Zlatokopky (Hustlers) se stárnoucí striptérka Ramona (Jennifer Lopez) ujme mladé kolegyně Destiny (Constance Wu), aby jí pomohla přijít si ve striptýzovém klubu na trochu toho dolarového štěstí. Když ovšem udeří finanční krize, donutí je okolnosti přejít na nové metody, ve kterých figurují sedativa a neoprávněné výběry z kreditních karet.

  Celosvětová premiéra proběhla 7. září 2019 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. Na Filipínách byl film zakázán kvůli nevhodnému obsahu.

  Číst dále »