Kozačky

Jaromír Nohavica jednou řekl: "Ladovská zima, pod okny je, kozačky na podpatku, vem ze skříně" Dobře, tu poslední část jsme si vymysleli. Ale tyhle boty se skvěle hodí pod džíny nebo přes ně, nebo dokonce se sukní či šaty.

Nabízíme nepřeberné množství dámských kozaček americké značky Pleaser. Můžete vybírat z mnoha barev, materiálů, výšky podpatků, s platformou i bez ní. Kozačky jsou naprosto nenahraditelné v zimě, ale můžete si je vzít na party. Anebo vyberte některé extravagantní sexy kozačky, ve kterých překvapíte partnera v ložnici. A máme dokonce i kozačky na léto.

V nabídce méme všechny typy kozaček: kotníkové kozačky, kozačky pod kolena, vysoké kozačky, kozačky nad kolena, ale i kozačky na platformě a samozřejmě i zimní kozačky, které by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Kromě kožených kozaček nabízíme především kozačky ze syntetických materiálu, včetně lesklých lakových kozaček.

Černé nebo hnědé kozačky vypadají elegantně, červené kozačky budou působit provokativně a sexy, bílé kozačky padnou klidně nevěstě, která se vdává v zimě, růžové kozačky jsou roztomilé, ale máme i stříbrné kozačky, žluté, zlaté, zelené, prostě všechny, na které si vzpomenete. Dokonce i fialové kozačky! Kromě kožených kozaček nabízíme především kozačky ze syntetických materiálu, včetně lesklých lakových kozaček nebo ekologické kůže.

A samozřejmě máme všechny výšky - kotníkové kozačky, klasické vysoké kozačky nebo kozačky nad kolena. Většina našich kozaček je na vysokém podpatku.

Filter
Pozice
Název zboží
Cena
Sestupně (Z->A)
Zobrazit jako Mřížka Seznam
Položky 1-12 z 373
12
24
36
12
24
36
Na začátek