Klasické lodičky a jehličky

Lídrem mezi ženskými botami jsou lodičky. Reprezentují maximální ženskost, půvab a styl, jsou nezbytným doplňkem mnoha módních kreací. Stojí za to je obout na více či méně formální setkání, na párty, na divadelní představení nebo návštěvu filharmonie, svatební obřad a další důležité události. Lodičky krásně ladí s večerními šaty, např. koktejlovými šaty, ale také s tužkovou sukní. Každá žena v lodičkách na podpatku vypadá velmi elegantně!

V kategorii lodičky objevíte obrovský výběr dámských lodiček s různě vysokými podpatky, ze kterých si určitě vyberete. Boty všemožných barev a velikostí podpatků, od tří centimetrů vysokého podpatku až po 16 centimetrů vysoký podpatek kolekce bot Domina. U nás se nemusíte omezovat běžnými barvami. Naleznete zde jak černé lodičky, tak i bílé lodičky, stříbrné lodičky, růžové lodičky nebo třeba zlaté lodičky. Je libo lodičky s vysokými jehlovými podpatky nebo dávate přednost stabilnější chůzi v lodičkách na širokém podpatku? Nekolik centimetrů Vám můžou přidat i lodičky na platformě.

Přestože se móda a trendy mění každý rok, boty na jehlovém podpatku nebo kožené lodičky jsou extrémně všestranným typem obuvi. Nemusíte se obávat, že najednou přestanou být módním trendem - jsou nadčasové.

Lodičky mají obvykle nízký střih v přední části. Lodičky na podpatku jsou nejvyšší ze všech bot na vysokém podpatku, jejich podpatky mohou dosahovat až 20 centimetrů. Přestože tyto výšky mohou mnohým způsobovat problémy při chůzi, jedná se o cennou dovednost, protože opticky dokonale prodlužují nohy. Mnoho lodiček je díky své výšce také platformami, ale pro boty na platformě máme samostatnou kategorii.

Pořiďte si tyto stylové boty na jehlách a projevte svou sebevědomou a smyslnou stránku. Budete přitahovat pohledy a budete se cítit úžasně po celý den nebo večer.

Užijte si jedinečný pocit a vylepšete svůj outfit s našimi dámskými botami na jehlách. Najděte si ty pravé pro vás a zářte ve světě módy a elegancie.

Nahrávám...
Navigace
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 34

Nastavit sestupně
Stránka
na stránce