Nahrávám...

Černé kozačky nad kolena na platformě Pleaser Delight-3000

SKU
DEL3000

Černé kozačky nad kolena na platformě

Tyto boty z modelové řady Delight mají 15 cm vysoké jehlové podpatky, která jsou ve spodní části kulaté. Boty mají 5 cm platformu. Špička této boty je kulatá.
Chůze v těchto botách vyžaduje vzhledem k výši podpatků určitý tréning nebo praxi.

od 2 875  Kč

Pleaser Delight-3000 jsou značkové černé kozačky nad kolena na platformě, které okouzlí každou ženu, která touží po smyslném a extravagantním vzhledu. Tyto boty Pleaser Delight 3000 jsou určeny pro odvážné a sebevědomé ženy, které se nebojí vyčnívat z davu.

Disponují vysokým podpatkem a platformou, které opticky prodlužují nohy a dodávají postavě grácií. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které poskytují pohodlí a zajišťují pevnost a odolnost. Mají elegantní design s praktickým zipem na vnitřní straně pro snadné obouvání a svlékání.

Pleaser Delight-3000 jsou ideální volbou pro ženy, které chtějí přidat do svého outfitu špetku smyslnosti a luxusu. Tyto kozačky jsou perfektním doplňkem k různým příležitostem, ať už se jedná o večerní párty, taneční vystoupení nebo extravagantní módní přehlídku. Užijte si pocit sebevědomí a pozornosti s Pleaser Delight-3000.

Vyberte si Pleaser Delight-3000 a obohaťte svou kolekci obuvi o tyto ohromující kozačky. Budete v nich vždy upoutávat pozornost a vyzařovat eleganci a smyslnost. Připravte se na vystoupení plné komplimentů a buďte středem pozornosti s Pleaser Delight-3000!

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Pleaser Delight-3000
Vaše hodnocení