Více informací | Barva | Černé |
| Tvar podpatku | Jehlový |
| Výška podpatku | 15.2 |
| Výška platformy | 4.5 |
| Účelovost obuvi | Vysoce módní obuv |
| Materiál svršku | PU |
| Materiál podšívky | PVC |
| Materiál stélky | PVC |
| Materiál podrážky | Kaučuk |
|---|
Pleaser Delight-1020 BPU/M jsou černé kotníkové kozačky na jehlovém podpatku s kulatou patkou, výška 15 cm, platforma 5 cm. Svršek je z matné PU imitace kůže – materiál, který napodobuje vzhled pravé kůže bez lesklého povrchu. Modelová řada Delight od Pleaser v kotníkovém střihu nabízí přístupnější výšku podpatku oproti Flamingo nebo Adore modelům, přičemž zachovává sexy a výrazný charakter. Verze BPU je alternativou k lakovaným variantám pro ty, kdo preferují matný, kožový look.
Kozačky se zavírají šněrováním vpředu a plným zipem na vnitřní straně po celé délce – obouvání je rychlé a pohodlné. Stélka i podšívka z PVC zajišťují hygienický komfort a gumová podrážka spolehlivou přilnavost.
Výška 15 cm s platformou 5 cm dává skutečný sklon nohy přibližně 10 cm – výrazně pohodlnější než modely na 18–20 cm, ale stále dostatečně vysoké pro tanec, go-go a erotické focení. Matný povrch PU imitace kůže nevyžaduje žádnou speciální údržbu a dobře odolává běžnému opotřebení.
Delight-1020 BPU jsou dobrou volbou pro pole dance tréninky, go-go tanec, erotické focení a zákulisní stylizace. Jsou vhodné i pro zákaznice, které se teprve začínají seznamovat s kozačkami na vyšším podpatku.
Napiš své vlastní hodnocení produktu