Sexy kozačky

Mezi nejvíc sexy boty nesporně patří kozačky. Ženy se těší na podzim, aby je mohli vytáhnout z botníku a vyrazit v nich do ulic. A právě na to se těší i mnoho mužů. Proto jsme pro Vás vybrali 10 nejvíc sexy kozaček.

Snad žádné jiné boty nejsou tak všestranné jako kozačky na jehlovém podpatku. Můžete v nich vyrazit do práce, na nákupy, na procházky, do baru, můžete v nich ohromit svoje kamarádky i svého partnera.

Určitě si v kozačkách na vysokém podpatku nepůjdete zaběhat, leda že byste běžela na autobus. Ale Váš partner rozhodně nebude protestovat, pokud si vezmete kozačky do postele. A to zcela jistě nelze říct o teniskách, ve kterých jste byla běhat.

V zimě Vás pak kozačky zahřejí jako žádné jiné boty.

Nejtěžší je rozhodnout se, jaké kozačky vybrat. Za klasické a nejuniverzálnější lze považovat kozačky vysoké těsně pod kolena. Ty využijete při každé příležitosti. Chcete-li být více sexy, neváhejte a vyberte si kozačky nad kolena. Anebo chcete pár centimetrů navíc, zvolte kozačky na platformě. Chůze v botách na platformě je častokrát paradoxně pohodlnější, i když prodloužíte podpatek právě o výšku platformy. Takže neváhejte, kozačky na platformě musíte rozhodně vyzkoušet. Skombinujete-li kozačky nad kolena s platformou, vznikne vskutku boží kousek a na Vašich nohách obdivně nechá pohled nejen každý muž, ale dokonce i každá žena. Možná v tom bude i kapka ženské závisti.

No nejen tvar kozaček je rozhodující. Lesklé, latexové či lakované kozačky nesporně přidají bod na stupnici k nejvíc sexy kozačkám. Nejběžnější jsou černé kozačky, ale zkuste ke svému outfitu vkusně nakombinovat i jiné barvy. U nás koupíte i bílé kozačky, červené kozačky, stříbrné kozačky, růžové kozačky nebo třeba žluté. 

Proto neváhejte a vyberte ještě dnes ty kozačky, které z Vás udělají tu nejvíc sexy holku. Ne nadarmo vznikl termín "zimní lovkyně", který označuje ženy, které se právě v zimním období stávají středem pozornosti díky rafinovaně zvoleným kozačkám.

Nahrávám...
Navigace
Filtr parametrů
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

Nastavit sestupně
  1. Pleaser Sexy-1006
    od 2 275  Kč
  2. Pleaser Seduce-3000
    od 2 675  Kč
  3. Pleaser Kiss-3010
    od 3 275  Kč
  4. Pleaser Delight-5000
    od 3 675  Kč
  5. Pleaser Courtly-3015
    od 3 075  Kč
  6. Pleaser Adore-3000HWR
    od 3 275  Kč
na stránce