Pleaser Sky-309 B/M
Lesklé černé lakované sandály na vysokém podpatku s platformou – elegantní model z kolekce Sky od Pleaser se stélkou z veganské kůže pro vyšší komfort při nošení.
- Jehlový podpatek s patkou ve tvaru podkovy, výška 18 cm, platforma 7 cm.
- Tenký pásek kolem kotníku se sponou pro pevné uchycení.
- Svršek z lakovaného materiálu (patent), stélka z veganské kůže, podšívka PU, podrážka guma.
Doporučujeme zvolit tvoji běžnou velikost obuvi. Podle našich zkušeností sedí většině zákaznic právě velikost, kterou běžně nosí.
Pokud váháš mezi dvěma velikostmi, máš širší nohu nebo chceš trochu víc prostoru, zvol raději větší velikost.
U bot na vysokých podpatcích se nedá velikost spolehlivě vypočítat jen podle délky stélky. Noha je v botě pod jiným úhlem než u běžné obuvi, takže stélka může působit matoucím dojmem.
Netrefíš velikost? Nevadí. Boty můžeš jednoduše vyměnit nebo vrátit.
Uvedené ceny jsou včetně DPH. K ceně objednávky účtujeme ještě náklady na dopravu.
Cena dopravy se liší podle místa doručení a hmotnosti zásilky a uvidíš ji v košíku po vyplnění doručovací adresy.
Doručujeme i do výdejních boxů.
Pokud zvolíš platbu na dobírku, může se celková cena ještě navýšit o poplatek za dobírku.
Zaplatit můžeš kartou, přes Google Pay, Apple Pay, bankovním převodem nebo na dobírku. Dobírka je dostupná jen u objednávek do 3 000 Kč.
Online platby pro nás zajišťuje a jejich bezpečnost garantuje Revolut Ltd.
Zakoupené zboží můžeš vrátit do 14 dnů od převzetí objednávky. Náklady na vrácení zboží hradíš ty. Bližší informace o vrácení zboží
Podrobnosti
| Barva | Černé |
|---|---|
| Tvar podpatku | Jehlový |
| Výška podpatku | 18 |
| Výška platformy | 7 |
| Účelovost obuvi | Vysoce módní obuv |
| Materiál svršku | lakované |
| Materiál podšívky | PU |
| Materiál stélky | Mikrovlákno |
| Materiál podrážky | Kaučuk |
Pleaser Sky-309 B/M jsou černé lakované sandály na jehlovém podpatku s patkou ve tvaru podkovy, výška 18 cm, platforma 7 cm. Sandály se opírají o prověřenou konstrukci kolekce Sky od Pleaser – robustní pásek kolem kotníku, výrazný podpatek a lak, který září pod každým světlem. Co je ale na modelu 309 zajímavé navíc, je stélka z veganské kůže, která nabízí výrazně jemnější kontakt s chodidlem než standardní mikrovlákno.
Tenký pásek kolem kotníku s kovovou sponou pevně drží nohu při pohybu i při statickém pozingu. Svršek z lesklého laku je odolný a snadno se udržuje, podšívka z PU materiálu je příjemná na kůži a gumová podrážka zajišťuje přilnavost na různých podlahách.
Černý lak v kombinaci s podkovovou patkou vytváří zajímavý konstrukční detail – patka ve tvaru podkovy mírně rozšiřuje kontaktní plochu podpatku a přidává model Sky do kategorie sandálů s o trochu větší stabilitou oproti čistě jehlovým variantám.
Sky-309 jsou dobrou volbou pro pole dance, exotic pole dance, go-go tanec, erotické focení i zákulisní stylizace. Stélka z veganské kůže z nich dělá příjemnější model pro delší nošení.





