Nahrávám...

Lodičky (různé barvy) Pleaser Amuse-20

SKU
AMU20

Lodičky (různé barvy)

Tyto boty z modelové řady Amuse mají 13 cm vysoké jehlové podpatky, která jsou ve spodní části podkovovité. Špička této boty je špičatá.
Chůze v těchto botách vyžaduje vzhledem k výši podpatků určitý tréning nebo praxi.

od 1 975  Kč

Pleaser Amuse-20 jsou klasické lodičky s tenkým jehlovým podpatkem, které ztělesňují eleganci a šarm. Tyto boty jsou dostupné v široké škále barev, včetně lesklé, matné nebo sametové černé, decentní béžové, neonově růžové, neonově zelené, tmavě červené, zlaté, stříbrné a bílé barvy.

Pleaser Amuse-20 se vyznačují precizním provedením a kvalitou, které jsou charakteristické pro značku Pleaser. Jeho jemný a tenký podpatek dodává botám ženskost a eleganci, zatímco klasický design je vždy v kurzu.

Tyto boty jsou vhodné pro odvážné ženy, které se rády obouvají do stylových lodiček. Jsou ideální pro večerní události, party, taneční večery či jiné příležitosti, kdy chcete vypadat sofistikovaně a sexy. Nosí se s sebevědomím a jsou perfektním doplňkem k elegantním a módním outfitům.

Pleaser Amuse-20 jsou boty pro ženy, které si rády dopřávají luxus a chtějí se cítit svůdně. Jsou skvělou volbou pro ženy, které ocení detaily a kvalitu. Pokud chcete získat pozornost a přilákat obdivné pohledy, Pleaser Amuse-20 jsou tu pro vás.

Na tyto boty nedáme dopustit, pokud si troufáte na výšku podpatky a chcete zářit na každém kroku. Pro ty, kteří preferují pohodlí nebo mají problémy s vysokými podpatky, nemusí být ideální volbou.

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Pleaser Amuse-20
Vaše hodnocení