Nahrávám...

Sandály na vysoké platformě (různé barvy) Pleaser Beyond-012

SKU
BEY012

Sandály na vysoké platformě (různé barvy)

Tyto boty z modelové řady Beyond mají velmi vysoké 25 cm jehlové podpatky, která jsou ve spodní části kulaté. Boty mají velmi vysokou 16 cm platformu. Špička této boty je kulatá.
Vzhledem k extrémní výši podpatků je chůze v těchto botách je značně obtížná. Boty jsou navrženy pro prezentační účely, jako je fotografie, nebo pro použití v sedě, či v leže.

od 3 475  Kč

Pleaser Beyond-012 jsou páskové sandály na nebezpečně vysoké platformě a ještě vyšším jehlovém podpatku. Tyto sandály jsou primárně určené pro fotomodeling, avšak s chůzí v nich je třeba opatrnosti, neboť mohou být nebezpečné nejen pro nositelku, ale i pro okolní lidi, kteří by na ně pohlíželi. Půjdou na ně mdloby! K dispozici jsou ve variantách červené nebo černé barvy.

Pleaser Beyond-012 se vyznačují svou extrémní specifičností. Odlišují se od konkurence svou nekompromisní výškou podpatku a platformy. Jsou vyrobeny pro odvážné ženy, které se nebojí přilákat pozornost a stát se středem dění. Tyto boty jsou navrženy tak, aby vzbuzovaly zájem a nadchly svojí extravagantností.

Pořiďte si tyto boty, pokud jste připravená na výzvu a chcete vyjádřit svou jedinečnost. Pleaser Beyond-012 nosí odvážné ženy, které se rády vystavují a zaujmou. Jsou vhodné na speciální příležitosti, módní akce a fotomodeling. Jsou vhodné pro velice krátkodobé nošení ani rozhodně ne pro ty, kteří upřednostňují pohodlí před extravagantním stylem.

Pleaser Beyond-012 - boty, které vás posunou na hranici nebezpečí, ale také na vrchol módního světa.

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Pleaser Beyond-012
Vaše hodnocení
Search engine powered by ElasticSuite