Nahrávám...

Sandály na vysoké platformě (různé barvy) Pleaser Adore-709

SKU
ADO709

Sandály na vysoké platformě (různé barvy)

Tyto boty z modelové řady Adore mají 18 cm vysoké jehlové podpatky, která jsou ve spodní části kulaté. Boty mají 7 cm platformu. Špička této boty je kulatá.
Chůze v těchto botách vyžaduje vzhledem k výši podpatků určitý tréning nebo praxi.

od 2 075  Kč

Pleaser Adore-709 jsou sandály na vysoké platformě, které vás budou ohromovat. Tyto sandálky jsou k dispozici v barvách černá, růžová nebo béžová, s platformami ve variantách černá, červená, růžová, bílá stříbrná nebo průhledná. S výškou podpatku a platformy mají za cíl přinést vám zážitek chůze na vyšší úrovni.

Pleaser Adore-709 se vyznačují svou jedinečností a vynikají mezi konkurencí. Jsou vyrobeny pro ženy, které chtějí vystoupit na vrchol a zapůsobit. Tyto sandály jsou ideální na show, odvážné večírky, party, fotomodeling nebo jen pro potěšení partnera. V nich se budete cítit neodolatelně a sebevědomě.

Pořiďte si právě tyto boty, pokud toužíte po tom, aby vaše nohy vzbuzovaly pozornost a chtěly se dostat do popředí. Pleaser Adore-709 nosí sebevědomé ženy, které se chtějí cítit neodolatelně a jistě. Tyto boty jsou skvělou volbou pro večírky, taneční akce nebo příležitosti, kdy chcete přidat na své atraktivitě. Není vhodné je nosit pro dlouhodobé nošení nebo pro ty, kteří preferují pohodlí před stylem.

Pleaser Adore-709 jsou boty, které vás budou doslova Adorovat! Vykročte směrem vzhůru a nechte své nohy oslnit svět.

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Pleaser Adore-709
Vaše hodnocení
Search engine powered by ElasticSuite