Nahrávám...

Průhledné sandály na vysoké platformě Pleaser Adore-708

SKU
ADO708

Průhledné sandály na vysoké platformě

Tyto boty z modelové řady Adore mají 18 cm vysoké jehlové podpatky, která jsou ve spodní části kulaté. Boty mají 7 cm platformu. Špička této boty je kulatá.
Chůze v těchto botách vyžaduje vzhledem k výši podpatků určitý tréning nebo praxi.

od 1 875  Kč

Pleaser Adore-708 jsou průhledné sandály na vysoké platformě s různobarevnou platformou. Tyto sandálky mají průhledný svršek, kde vynikne vaše chodidlo, a barevná platforma umožní snadné sladění s vaším outfitem.

Tyto boty jsou ideální volbou pro divoké party nebo taneční performance, kde se uplatní jejich výrazný a atraktivní vzhled. Díky středně vysoké platformě poskytují pohodlné nošení i po delší dobu.

Pleaser Adore-708 se vyznačují svou specifičností a odlišností od konkurence. Jsou vyrobeny s ohledem na detaily a kvalitu, což je charakteristické pro značku Pleaser. Tyto sandály jsou vhodné pro sebevědomé ženy, které chtějí upoutat pozornost a vyjádřit svůj extravagantní styl.

Pokud hledáte sandály, které zaujmou a dodají vám výšku a sebevědomí, pak byste měla zvážit koupi těchto průhledných sandálů. Nosí je zejména ženy, které milují výrazné a originální boty, a to při divokých večírcích, tanečních show a dalších příležitostech, kde chcete vyniknout. Nejsou vhodné pro ty, kdo preferují pohodlí nebo nemají zkušenosti s vysokou platformou.

S Pleaser Adore-708 se vám podaří "průhledně" vyčnívat nad ostatními. Tyto sandály propustí vaši osobnost, zatímco barevná platforma dodá šmrnc vašemu outfitu. Ale pozor, připravte se na výškové výzvy a nezapomeňte, že průhlednost bot může vyvolat zvědavé pohledy!

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Pleaser Adore-708
Vaše hodnocení
Search engine powered by ElasticSuite