Nahrávám...

Lodičky (různé barvy) Devious Domina-420

SKU
DOM420

Lodičky (různé barvy)

Tyto boty z modelové řady Domina mají velmi vysoké 15 cm jehlové podpatky, která jsou ve spodní části podkovovité. Špička této boty je špičatá.
Vzhledem k extrémní výši podpatků je chůze v těchto botách je značně obtížná. Boty jsou navrženy pro prezentační účely, jako je fotografie, nebo pro použití v sedě, či v leže.

od 1 975  Kč

Pleaser Domina-420 jsou ohromující lodičky s nebezpečně vysokým jehlovým podpatkem, který okouzlí opravdové milovnice vysokých podpatků. Tyto boty jsou k dostání v elegantních barvách - černé, červené a bílé.

Pleaser Domina-420 se odlišují svou odvážností a extravagancí. S jejich vysokým podpatkem a atraktivním designem jsou vhodné pro odvážné ženy, které se nebojí přitáhnout pozornost. Jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a detail, což je charakteristika značky Pleaser.

Proč si vybrat právě tyto boty? Pokud jste milovnice vysokých podpatků a chcete být středem pozornosti, Pleaser Domina-420 jsou pro vás ideální volbou. Nosí se s sebevědomím a jsou perfektním doplňkem pro večerní akce, taneční večery, party nebo jiné příležitosti, kdy chcete vypadat smyslně a sebevědomě.

Tyto boty jsou vhodné pro ženy, které si troufnou na vysoký podpatek a chtějí vyniknout svou elegancí. Jsou oblíbené mezi tanečnicemi, modelek a vášnivými zastánci extravagantního stylu.

Nezapomeňte však, že Pleaser Domina-420 jsou vhodné pouze pro ženy, které jsou zvyklé na vysoké podpatky a mají s nimi zkušenosti. Pro ty, kdo preferují pohodlí nebo mají problémy s vysokými podpatky, nemusí být tyto boty vhodnou volbou.

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Devious Domina-420
Vaše hodnocení
Search engine powered by ElasticSuite