Nahrávám...

Jak postupovat při reklamaci

Pokud se na zakoupeném zboží vyskytla vada, můžete zboží reklamovat. Záruční doba činí 24 měsíců.

Reklamovat nelze zboží mechanicky poškozené zákazníkem, vadu v důsledku nesprávného nošení nebo nesprávné údržby. Nezapomeňte, prosím, že záruční doba a životnost jsou různé pojmy. Životnost je dána způsobem a intenzitou používání a nemusí být vždy stejná jako záruční doba. Při intenzivním užívání může být životnost kratší než poskytovaná záruka. Více informací naleznete u jednotlivých produktů.

Zákazníci můžou reklamovat zboží prostřednictvím společnosti United Heels s.r.o.

Pokud jsou splněny důvody pro záruční reklamaci uvedené v reklamačním řádu, postupujte prosím podle následujících kroků:

  • Napište nám email na adresu: eshop@botish.cz, do předmětu zprávy napište REKLAMACE. Podrobně popište závadu a okolnosti, za jakých se projevuje.
  • Odpovíme Vám radou, jak problémy odstranit. Pokud není možné problém odstranit, zašleme Vám číslo reklamace a požádáme Vás o zaslání zboží na naší adresu.
  • K reklamovanému zboží je nutné přibalit kopii dokladu, ze kterého musí být zřejmý datum nákupu. Zboží musí být v odpovídajícím obalu a musí obsahovat všechno příslušenství, se kterým bylo prodáno. Bez těchto náležitostí nebude reklamace uznána.

Adresa pro zaslání zboží: United Heels s.r.o. , Senovážné náměstí 8, Praha 1, 110 00.
Pokud vracíte zboží prostřednictvím Zásilkovny, vyžádejte si e-mailem adresní štítek, který nalepíte na balík. Seznam poboček Zásilkovny:
... Načítávám pobočky pro zpětné podání ...

Formulář pro reklamaci

Prosíme přiložte k zaslanému zboží následující formulář:

Reklamace
Popis závady:
   
 
Preferovaný způsob řešení reklamace:
□ Oprava
□ Výměna za nový kus
□ Vrácení peněz na účet číslo: ________________________
Prosíme naše slovenské zákazníky, aby číslo účtu uváděli ve formátu IBAN.
 
Zboží odešlu:
□ poštou nebo kurýrem
□ zdarma prostřednictvím výdejních míst Zásilkovna.cz