Lodičky

Lídrem mezi ženskými botami jsou lodičky. Jsou to takové sexy boty na podpatku. Reprezentují maximální ženskost, půvab a styl, jsou nezbytným doplňkem mnoha módních kreací. Stojí za to je obout na více či méně formální setkání, na párty, na divadelní představení nebo návštěvu filharmonie, svatební obřad a další důležité události. Lodičky krásně ladí s večerními šaty, např. koktejlovými šaty, ale také s tužkovou sukní. Každá žena v lodičkách na podpatku vypadá velmi elegantně!

V kategorii lodičky objevíte obrovský výběr dámských lodiček s různě vysokými podpatky, ze kterých si určitě vyberete. Sexy lodičky všemožných barev a velikostí podpatků, od tří centimetrů vysokého podpatku až po 16 centimetrů vysoký podpatek kolekce bot Domina. U nás se nemusíte omezovat běžnými barvami. Naleznete zde jak černé lodičky, tak i bílé lodičky, stříbrné lodičky, růžové lodičky nebo třeba zlaté lodičky. Je libo pleaser lodičky s vysokými jehlovými podpatky nebo dávate přednost stabilnější chůzi v lodičkách na širokém podpatku? Nekolik centimetrů Vám můžou přidat i lodičky na platformě.

Přestože se móda a trendy mění každý rok, boty na jehlovém podpatku nebo kožené lodičky jsou extrémně všestranným typem obuvi. Nemusíte se obávat, že najednou přestanou být módním trendem - jsou nadčasové.

Filter
Pozice
Název zboží
Cena
Sestupně (Z->A)
Zobrazit jako Mřížka Seznam
Položky 1-12 z 14
12
24
36
Stránka
12
24
36
Na začátek